UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tam nie ma pasów ruchu, więc tego, który był z lewej strony. Ludzie, którzy złośliwie podjeżdżają z boku, nie dając możliwości ominięcia nierówności, nie zdają sobie sprawy, że wykonują manewr wyprzedzania na skrzyżowaniu, rażąco łamiąc w ten sposób przepisy.


Anuluj