UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Przebudowa tego skrzyżowania to krok w dobrym kierunku, ale szkoda, że miasto zabrało się za ten temat dopiero teraz. Od lat mieszkańcy narzekali na trudności w ruchu, a komunikacja tramwajowa wymagała porządnej modernizacji. Dobrze, że inwestycja obejmuje nie tylko poprawę organizacji ruchu, ale także unowocześnienie infrastruktury - nowe wagony to coś, na co czekaliśmy. Oby wykonawca wywiązał się z obietnicy i zminimalizował utrudnienia latem, bo zamknięcie torowiska w wakacje zawsze budzi kontrowersje.