UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Kto robił i odbierał przejazdy przez tory Dąbka Odrodzenia Ogólna Jana Pawła II przecież tam szyny wystają 10cm nad asfalt. POprawcie to jak najprędzej bo szkoda zawieszenia w samochodach. Takie to są remonty PO Elbląsku.