UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przebudowa tego skrzyżowania to krok w dobrym kierunku, ale szkoda, że miasto zabrało się za ten temat dopiero teraz. Od lat mieszkańcy narzekali na trudności w ruchu, a komunikacja tramwajowa wymagała porządnej modernizacji. Dobrze, że inwestycja obejmuje nie tylko poprawę organizacji ruchu, ale także unowocześnienie infrastruktury - nowe wagony to coś, na co czekaliśmy. Oby wykonawca wywiązał się z obietnicy i zminimalizował utrudnienia latem, bo zamknięcie torowiska w wakacje zawsze budzi kontrowersje.


Anuluj