UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Chyba cię pogrzało widać, że samochodem nie jeździsz, więc proponuję przejsc się na rondo przy moście unii i zobaczyć co tam się dzieje w godzinach szczytu


Anuluj