UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Chyba cię pogrzało widać, że samochodem nie jeździsz, więc proponuję przejsc się na rondo przy moście unii i zobaczyć co tam się dzieje w godzinach szczytu
Chyba cię pogrzało widać, że samochodem nie jeździsz, więc proponuję przejsc się na rondo przy moście unii i zobaczyć co tam się dzieje w godzinach szczytu