A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@chester - Ale to właśnie Hołownia przedłożył ustawę o ukróceniu i zakazie obsadzaniu przez kolesi z partii w spółkach skarbu państwa. Kolesiostwo miało raz na zawsze zniknąć ale nie zniknie. Dlaczego? Bo całe PO głosowało przeciw tej ustawie. Więc nie dziwi nic i nic się nie zmieni i nie zmieniło.
@Real - Żaden hejt. Nie ma ludzi niezastąpionych. Jeden odszedł, przyszedł kolejny i po nim będzie następny. Nie ma co się przymilać.
Nepotyzm pislamu to pikuś, w porównaniu do tego, co obserwujemy na rynku lokalnym od ostatnich wyborów samorządowych. Jedyny słuszny ruch ropucha poszedł w niwecz.
Większość komentarzy ocieka jadem, wyssanymi z palca układami, powiązaniami, kilesiostwem wręcz teoriami spiskowymi. Jeśli pojawi się informacja o tym, że ktoś coś osiągnął, wygrał konkurs odzywa się tłum "bardziej zasłużonych", którym niestety nic się nie udało więc wolą objechać innych którym coś wyszło. Bardzo przykro się czyta komentarze na portelu.
Ważne, że bedzie zachowana Kultura Utylizacji Odpadów.
A tak na powaznie życzymy powodzenia na nowym stanowisku i by zatrudnił do współpracy młodych zdolnych, wykształconych elblążan, by nie musieli zaludniać jak co roku osiedla i zakłady Trójmiasta.
W kółko te same nazwiska i "spece" od wszystkiego tylko się stołkami wymieniają. Dramat.
@Real - "Oby UM i miasto wracało w końcu na właściwe tory" Jak ma wrócić skoro w um są ci sami urzędnicy którzy nigdy nic pożytecznego nie zrobili
Brawo Adam. A teraz do roboty
Dobra decyzja prezydenta. Na razie Missan ma szczęście do ludzi
Dla mnie to największa porażka obecnej władzy. Jestm już przeciwko.