UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Real - "Oby UM i miasto wracało w końcu na właściwe tory" Jak ma wrócić skoro w um są ci sami urzędnicy którzy nigdy nic pożytecznego nie zrobili
@Real - "Oby UM i miasto wracało w końcu na właściwe tory" Jak ma wrócić skoro w um są ci sami urzędnicy którzy nigdy nic pożytecznego nie zrobili