UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Real - "Oby UM i miasto wracało w końcu na właściwe tory" Jak ma wrócić skoro w um są ci sami urzędnicy którzy nigdy nic pożytecznego nie zrobili


Anuluj