A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Jeden degradował bo mu "doradzali", drugi awansuje ! Miejmy nadzieję, że czasy ordynarnego mobbingu z powodu różnych fobii odchodzą do lamusa niechlubnej historii!
Słuszna decyzja, choć większość czeka na najważniejszą decyzję zmiany stanowiska i zniknięcia z oczu ludzkich... to zmieni wszystko.....
Zastanawiająca jest zmienność tych stanowisk. Wszędzie był Dyrektorem, dlaczego tak często zmieniał stanowiska?
Wymiana stołków po układach. Jedna klika. Jeden z prezydenta został dyrektorem zarządu dróg w Pasłęku, drugi z MOSiRu trafił do ZBK a ten z burmistrza na dyrektora ZUO. Prawdziwi ludzie renesansu na wszystkim się znają.
no i dobrze, był jednym z bardziej prześladowanych przez Wielkiego Mobbera, teraz Mobber może mu skoczyć na pukiel. Niestety, są tam ciągle mobberowe złogi, ten od noszenia teczki za śp. Heniem, te dwie damy, które nie wiadomo, co wnoszą. Dopóki oni nie znikną, p. Michał nie wybije się na niepodległość.
jak to jest, najpierw zarządzał śnieżynkami, wcześniej był specjalistą od spraw specjalistycznych, czyt. robił za kwiatek w biurze, a teraz na prezesa spółki strategicznie ważnej.... dramat... normlanie omnibus
Większość z szanownych komentujących nie ma pojęcia o kim pisze, hejt dla samego hejtu. Żal mi Was odważni zza klawiatury. Adam gratulacje zasłużonego awansu. Oby UM i miasto wracało w końcu na właściwe tory.
nooo faktycznie, ma czym słuchać... dobrze ludzie mówili...
Gdzie Andrzej się podzieje?
@Rublov - Ty nie Rublov tylko pisosliwka