A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Panie Prezydencie, już pana nie popieram. A tyle było obiecywane. A wyszło jak zwykle.
Ten człowiek to pewnie za te niewidoczne zasługi dostaje stołek. Popisowa degradacja a potem windą do nieba. Czy Adam też ma jakiegoś przyrodniego brata?
Człowiek orkiestra Pan Jocz i zna się na coolturze, zarządzaniu wszystkim i niczym. w UM teraz zna się na śmieciach no ale jak się trzyma palec w odpowiedniej d.... To można robić wszystko.
Ten pan był dyrektorem od kultury, na której kompletnie się nie znał, a teraz został dyrektorem od utylizacji odpadów. To znaczy, że mógłby zostać wstawiony gdziekolwiek na stołek, bo przecież zna się na wszystkim?! Totalna żenada.
a jak. Mój mąż, mój mąż jest z zawodu dyrektorem
@chester - Nie pamiętam jak było ale pamiętam że miała być czysta woda a jest ściek
Panie Jocz/. Polecam wyjazd do Szwecjo np do Malmo, żeby zobaczyć selekcję odpadów, co ułatwia elylizację. Kilka lat temu widzialem jak mieszkońcy osiedla nie segregowali... firma przestała wywozić ! Musieli na swój koszt posprzątać.. po czym wzorowo wrzucali do kilku odpowiednich pojemników.... a papier i kartony ugniatali na płasko i wiązali sznurkiem...
W praktyce i rzeczywistości trafił na śmietnik i spędzi tam z 15 lat aż się zutylizuje.
zuo to spółka miejska, a nie państwowa, więc miasto obsadza stanowiska wg własnych zasad, a metoda tkm jest jak najbardziej słuszna po 8 latach posiorskiego rozboju
a po co? skoro wszystko trafia na jedną hałdę?