Wybrany wątek opinii

Większość z szanownych komentujących nie ma pojęcia o kim pisze, hejt dla samego hejtu. Żal mi Was odważni zza klawiatury. Adam gratulacje zasłużonego awansu. Oby UM i miasto wracało w końcu na właściwe tory.
Real (2025.05.16)
@Real - Żaden hejt. Nie ma ludzi niezastąpionych. Jeden odszedł, przyszedł kolejny i po nim będzie następny. Nie ma co się przymilać.
(2025.05.16)
Większość komentarzy ocieka jadem, wyssanymi z palca układami, powiązaniami, kilesiostwem wręcz teoriami spiskowymi. Jeśli pojawi się informacja o tym, że ktoś coś osiągnął, wygrał konkurs odzywa się tłum "bardziej zasłużonych", którym niestety nic się nie udało więc wolą objechać innych którym coś wyszło. Bardzo przykro się czyta komentarze na portelu.
Real (2025.05.16)
@Real - "Oby UM i miasto wracało w końcu na właściwe tory" Jak ma wrócić skoro w um są ci sami urzędnicy którzy nigdy nic pożytecznego nie zrobili
(2025.05.16)
Powrót do komentarzy