UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Real - Żaden hejt. Nie ma ludzi niezastąpionych. Jeden odszedł, przyszedł kolejny i po nim będzie następny. Nie ma co się przymilać.
@Real - Żaden hejt. Nie ma ludzi niezastąpionych. Jeden odszedł, przyszedł kolejny i po nim będzie następny. Nie ma co się przymilać.