UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Real - Żaden hejt. Nie ma ludzi niezastąpionych. Jeden odszedł, przyszedł kolejny i po nim będzie następny. Nie ma co się przymilać.


Anuluj