UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Większość komentarzy ocieka jadem, wyssanymi z palca układami, powiązaniami, kilesiostwem wręcz teoriami spiskowymi. Jeśli pojawi się informacja o tym, że ktoś coś osiągnął, wygrał konkurs odzywa się tłum "bardziej zasłużonych", którym niestety nic się nie udało więc wolą objechać innych którym coś wyszło. Bardzo przykro się czyta komentarze na portelu.

Real

Anuluj