UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ważne, że bedzie zachowana Kultura Utylizacji Odpadów. A tak na powaznie życzymy powodzenia na nowym stanowisku i by zatrudnił do współpracy młodych zdolnych, wykształconych elblążan, by nie musieli zaludniać jak co roku osiedla i zakłady Trójmiasta.