UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wymiana stołków po układach. Jedna klika. Jeden z prezydenta został dyrektorem zarządu dróg w Pasłęku, drugi z MOSiRu trafił do ZBK a ten z burmistrza na dyrektora ZUO. Prawdziwi ludzie renesansu na wszystkim się znają.

Sosnowiec Północy