UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Większość z szanownych komentujących nie ma pojęcia o kim pisze, hejt dla samego hejtu. Żal mi Was odważni zza klawiatury. Adam gratulacje zasłużonego awansu. Oby UM i miasto wracało w końcu na właściwe tory.

Real

Anuluj