Wybrany wątek opinii
Zastanawiająca jest zmienność tych stanowisk. Wszędzie był Dyrektorem, dlaczego tak często zmieniał stanowiska?
Do moderacji
Odpowiedz
28
5
Dlaczego, ? dlatego tak często zmienia stanowiska, ,żeby nie zdążyli postawić mu zarzutów, bo jak się tylko zaczną przyglądać co robi, to chłop chyc I już ma nową fuchę, dobry sloczek to taki, które se nieda wskoczyć na plecy, bo plecy ma po to, by mu nikt nie podskoczył.
Do moderacji
Odpowiedz
12
1
@No tak. - A pomyślałeś człowieku, że ktoś sam tak nie zmienia stanowisk tylko tak się dzieje po zmianach prezydentów. Każdy kolejny robi zmiany, przesunięcia na stanowiskach. Wszystkich "ekspertów" zapraszam do pracy w urzędzie a potem do wypowiedzi. Nie znam tematu ale się wypowiem.
Do moderacji
Odpowiedz
4
6