UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
no i dobrze, był jednym z bardziej prześladowanych przez Wielkiego Mobbera, teraz Mobber może mu skoczyć na pukiel. Niestety, są tam ciągle mobberowe złogi, ten od noszenia teczki za śp. Heniem, te dwie damy, które nie wiadomo, co wnoszą. Dopóki oni nie znikną, p. Michał nie wybije się na niepodległość.
Żądamy więcej!