UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jeden degradował bo mu "doradzali", drugi awansuje ! Miejmy nadzieję, że czasy ordynarnego mobbingu z powodu różnych fobii odchodzą do lamusa niechlubnej historii!


Anuluj