UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jeden degradował bo mu "doradzali", drugi awansuje ! Miejmy nadzieję, że czasy ordynarnego mobbingu z powodu różnych fobii odchodzą do lamusa niechlubnej historii!
Jeden degradował bo mu "doradzali", drugi awansuje ! Miejmy nadzieję, że czasy ordynarnego mobbingu z powodu różnych fobii odchodzą do lamusa niechlubnej historii!