27
12.05.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@tyle - Pomyślałeś że jako premier ma co robić. Może musiał troszkę popracować bo po twoich pisowcach kraj jest tak rozje.. ny ze nie ma czasu lans.
(2025.05.12)
Zakup i montaż koniecznych kamer monitoringu dla zdeterminowania Władz Miasta i ich służb Straży Miejskiej, Policja do cyklicznych patroli i bieżącego reagowania w obszarach sklepów alkoholowych „B…s”, szczególnie ul. Słoneczna, gdzie codzienne od ponad 3 lat od otwarcia do zamknięcia ta sama grupa, żłopanie wódy i innych używek jawnie bez krępacji, zaśmiecanie terenu, bród i szalet publiczny na chodniku tuż przy Szkole i Przedszkolu. Pomimo nieustających zgłoszeń Władza ma w głębokim poważaniu zapewnienie bezpieczeństwa i porządku publicznego. Czekają pewnie na zdarzenia takie jak ostatnio w Krakowie czy Warszawie.
(2025.05.12)

info

5  
  1
Jaki budżet obywatelski. Tam przechodzą tylko pomysły bezradnych lub spoldzielni mieszkaniowych. Szary mieszkaniec mimo że zbierze podpisy to i tak projekt odrzucacie. Skonczcie ta farsę
(2025.05.12)

info

8  
  0
@Zażenowany pacjent - Jestem za, przeciez tam są ludzie chorzy, nawet zdrowy człowiek jak mija tych palących dostaje potwornego kaszlu. wyznaczyc miejsce daleko od wejścia, aby można swobodnie wejsc do szpitala.
Ewa447 (2025.05.12)
Budową Wschodniej -:)
(2025.05.13)

info

3  
  0
Ale ten Kowalski nie ogarnia tematu, za niego wszystko trzeba zrobić, dać mu, a myśli za niego partia i KC.
(2025.05.13)
A co z unieważnionym głosowaniem z jesieni. ? Już zamiecione pod dywan. Wstyd i żenada.
(2025.05.13)

info

3  
  0