A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@tyle - Pomyślałeś że jako premier ma co robić. Może musiał troszkę popracować bo po twoich pisowcach kraj jest tak rozje.. ny ze nie ma czasu lans.
Zakup i montaż koniecznych kamer monitoringu dla zdeterminowania Władz Miasta i ich służb Straży Miejskiej, Policja do cyklicznych patroli i bieżącego reagowania w obszarach sklepów alkoholowych „B…s”, szczególnie ul. Słoneczna, gdzie codzienne od ponad 3 lat od otwarcia do zamknięcia ta sama grupa, żłopanie wódy i innych używek jawnie bez krępacji, zaśmiecanie terenu, bród i szalet publiczny na chodniku tuż przy Szkole i Przedszkolu. Pomimo nieustających zgłoszeń Władza ma w głębokim poważaniu zapewnienie bezpieczeństwa i porządku publicznego. Czekają pewnie na zdarzenia takie jak ostatnio w Krakowie czy Warszawie.
Jaki budżet obywatelski. Tam przechodzą tylko pomysły bezradnych lub spoldzielni mieszkaniowych. Szary mieszkaniec mimo że zbierze podpisy to i tak projekt odrzucacie. Skonczcie ta farsę
@Zażenowany pacjent - Jestem za, przeciez tam są ludzie chorzy, nawet zdrowy człowiek jak mija tych palących dostaje potwornego kaszlu. wyznaczyc miejsce daleko od wejścia, aby można swobodnie wejsc do szpitala.
Budową Wschodniej -:)
Ale ten Kowalski nie ogarnia tematu, za niego wszystko trzeba zrobić, dać mu, a myśli za niego partia i KC.
A co z unieważnionym głosowaniem z jesieni. ? Już zamiecione pod dywan. Wstyd i żenada.