UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Zażenowany pacjent - Jestem za, przeciez tam są ludzie chorzy, nawet zdrowy człowiek jak mija tych palących dostaje potwornego kaszlu. wyznaczyc miejsce daleko od wejścia, aby można swobodnie wejsc do szpitala.

Ewa447

Anuluj