UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Zażenowany pacjent - Jestem za, przeciez tam są ludzie chorzy, nawet zdrowy człowiek jak mija tych palących dostaje potwornego kaszlu. wyznaczyc miejsce daleko od wejścia, aby można swobodnie wejsc do szpitala.
Ewa447