UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Zażenowany pacjent - Jestem za, przeciez tam są ludzie chorzy, nawet zdrowy człowiek jak mija tych palących dostaje potwornego kaszlu. wyznaczyc miejsce daleko od wejścia, aby można swobodnie wejsc do szpitala.

Ewa447