27
12.05.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Zlituj się, zanim coś napiszesz i wyślesz, sprawdź ortografię!!!!
Litości !!!! (2025.05.12)
youtu. be/4WFj252Jbrc dobry materiał
meziiiii (2025.05.12)
Chodniki, parkingi park kajki, modrzewie co jeszcze powtórzycie bo tam radni mieszkają. A dzieci na ul. Browarnej na torach się bawią bo nie mają porządnego placu zabaw. Przy ulicy Nowej jest wolny teren po jednej i po drugiej stronie bylo miasteczko rowerowe lecz władza zlikwidowala. Widocznie dzieci jie są ważne.
(2025.05.12)

info

7  
  1
Dwanaście byków ortograficznych w kilku zdaniach - masz talent, który ze wstydem chodzi pod rękę, - jesteś debeściek - najlepszy w mieście, cała rodzina ma z Tobą udrękę, kiedy nauczysz pisać się wreszcie.
No kiedy (2025.05.12)
Super, mieszkańcy do roboty
(2025.05.12)

info

0  
  1
@Kqrkekek - Byt Kowalskiego najlepiej poprawi sam Kowalski. Taka prawda, także bierz się do roboty
(2025.05.12)
KrólEuropy podróżował doKijowa w osobnymWagonie, mimo że inni trzejPrzywódcy jechaliRazem. Dlaczego tak sięStało? RzecznikWroński zapytany komuGroz. iło większeNie. bezpie. czeństwo czy tej trójce: EMacron, KStarmer czyFMerzowi jadącym w jednymWagonie czy też osamotnionemuDT niestety nieOdpowiedział na to pytanie. NasuwaSię więcMożliwa przyczynaOdseperowania. Oni jechali poŁupy a DTma zapewnić mięsoArmatnie. Ośm. ieszająKrólaEuropy, a to nie jest wPorządku... Gnietli się jak szprotki w puszce - by naszDT miał całyWagon dla siebie? Nie... boSłużba niePodróżuje zElitą. LokajZawsze podróżowałOsobno. TakieZasady!
tyle (2025.05.12)
BierzmyPrzykład zZabrza ! Pani PrezydentOdwołana wReferendum !!!
iFinito (2025.05.12)

info

9  
  1
ty ludek od bykuw orto haha ale beka z ciebie, to celowo było napisane aby taki purysta językowy jedne z drógim mugł się podniecić i ómoralniać innyh jacy to oni sa bezradni gdż aczkowiek poniewasz nie znają ortografi :D ale jahjah lódzie nawpredę się podniceają bykami w sieci i robią korekty? hahahahaa
(2025.05.12)

info

0  
  0
WszystkieKomitety, które zgłaszałySprzeciw wobecProwadzącej dzisiejsząDebatę - powinny sięWycofać zDebaty. KomitetyPowinny przyjść i kiedy taOsoba stanie naprzeciw, ostentacyjnieWYJŚĆ ! RafauNie przychodzi naDebaty... to zrobićDebatę przed siedzibąNeoTvp !
otCo (2025.05.12)

info

2  
  1