UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zakup i montaż koniecznych kamer monitoringu dla zdeterminowania Władz Miasta i ich służb Straży Miejskiej, Policja do cyklicznych patroli i bieżącego reagowania w obszarach sklepów alkoholowych „B…s”, szczególnie ul. Słoneczna, gdzie codzienne od ponad 3 lat od otwarcia do zamknięcia ta sama grupa, żłopanie wódy i innych używek jawnie bez krępacji, zaśmiecanie terenu, bród i szalet publiczny na chodniku tuż przy Szkole i Przedszkolu. Pomimo nieustających zgłoszeń Władza ma w głębokim poważaniu zapewnienie bezpieczeństwa i porządku publicznego. Czekają pewnie na zdarzenia takie jak ostatnio w Krakowie czy Warszawie.


Anuluj