Wybrany wątek opinii

Ja mam propozycję zwiększenia wpływów budżetowych. Zacznijcie dotkliwie karać finansowo wszystkich, którzy przed wejściem do Szpitala Wojewódzkiego notorycznie palą papierosy. Wlepić kary po 5 tys. zł z natychmiastową egzekucją i szybko się szkodniki oduczą truć ludzi w imię własnej głupoty i egoizmu.
Zażenowany pacjent (2025.05.12)
@Zażenowany pacjent - Jestem za, przeciez tam są ludzie chorzy, nawet zdrowy człowiek jak mija tych palących dostaje potwornego kaszlu. wyznaczyc miejsce daleko od wejścia, aby można swobodnie wejsc do szpitala.
Ewa447 (2025.05.12)
Powrót do komentarzy