Wybrany wątek opinii
KrólEuropy podróżował doKijowa w osobnymWagonie, mimo że inni trzejPrzywódcy jechaliRazem. Dlaczego tak sięStało? RzecznikWroński zapytany komuGroz. iło większeNie. bezpie. czeństwo czy tej trójce: EMacron, KStarmer czyFMerzowi jadącym w jednymWagonie czy też osamotnionemuDT niestety nieOdpowiedział na to pytanie. NasuwaSię więcMożliwa przyczynaOdseperowania. Oni jechali poŁupy a DTma zapewnić mięsoArmatnie. Ośm. ieszająKrólaEuropy, a to nie jest wPorządku... Gnietli się jak szprotki w puszce - by naszDT miał całyWagon dla siebie? Nie... boSłużba niePodróżuje zElitą. LokajZawsze podróżowałOsobno. TakieZasady!
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
@tyle - Pomyślałeś że jako premier ma co robić. Może musiał troszkę popracować bo po twoich pisowcach kraj jest tak rozje.. ny ze nie ma czasu lans.
Do moderacji
Odpowiedz
2
2