UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@zElbląga - Dobrze by było go wyspowiadać, - gdzie sie podziały niemałe przecież pieniądze I dlaczego nie płacono zawadnikom na czas? - pan I władca wypłacał uznaniowo?. - komu uznał, że warto... warto to teraz, bo czas najwyższy to sprawdzić, kto miał lepkie rączki I kto zasłużył na złote obrączki?