UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Brawo olimpia, uratowaliście budżet miasta. Jednak kibiców ostrzegam, to jest IV liga, nie 3.Czy tutaj można jeszcze spaść? Bo na awans to ja nie liczę. Jeżeli chodzi o piłkarzy, to grywałem, ja stary dziad, z wieloma z nich na hali. Szału nie było, ale papieroch po meczu i owszem.

Taki sobie znawca