UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Brawo olimpia, uratowaliście budżet miasta. Jednak kibiców ostrzegam, to jest IV liga, nie 3.Czy tutaj można jeszcze spaść? Bo na awans to ja nie liczę. Jeżeli chodzi o piłkarzy, to grywałem, ja stary dziad, z wieloma z nich na hali. Szału nie było, ale papieroch po meczu i owszem.

Taki sobie znawca

Anuluj