UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@zElbląga - Dobrze by było go wyspowiadać, - gdzie sie podziały niemałe przecież pieniądze I dlaczego nie płacono zawadnikom na czas? - pan I władca wypłacał uznaniowo?. - komu uznał, że warto... warto to teraz, bo czas najwyższy to sprawdzić, kto miał lepkie rączki I kto zasłużył na złote obrączki?