UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Rozkłądy jazdy do tej pory róznią się drukiem na mieście a tym co w sieci na stronie zkm, dzwonie do centrali zkm mówiac o problemie a oni na to że to porpawią ale to było 5 lat temu hahah do tej pory bałagan.