UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

2025 a nadal czekam na jakieś połączenie autobusowe na Browarnej. Browarna i komunikacja miejska na Dworzec czy Dębice wogóle nie istnieje. Stoją upustoszałe przystanki mogliby je w końcu wykorzystać. Drogi Panie prezydencie i ZTM jak popsuje się tramwaj numer 1 który przeważnie jeździ stary my mieszkańcy Browarnej musimy wzywać taksówki. Bądź iść 20-30 min na przystanek na rynku. Błagam poprowadzcie w końcu autobus. Macie na to możliwości. Skorelujcie przejazdy z pociągami jeśli chcecie naprawdę zabłysnąć czymś pożytecznym w tym mieście tak aby nie trzeba było czekać na tramwaj półgodziny z dworca na browarna i na odwrót. Portel Zachęcam do nagłośnienia tej kwestii. Myślę że ten potencjał się marnuje. A poprowadzenie autobusów przez Browarną w kierunku dworca i Dębicy poprawiłoby standard życia w naszym mieście.

Prosimy o lepszą komunikację