UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@26 letnia Elblażabka w imię - Zgadzam się z autorka, że Browarna i jej liczne odnogi, od jej początku aż po Mazurska jest słabo skomunikowana, ale też brak tam choćby apteki czy bankomatów. Miasto na zachód od Robotniczej to ulice odpuszczone które miały wg planu sprzed kilku lat poddane zostać rewitalizacji, ale jakoś o tym cicho.

Bazyli

Anuluj