UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@26 letnia Elblażabka w imię - Zgadzam się z autorka, że Browarna i jej liczne odnogi, od jej początku aż po Mazurska jest słabo skomunikowana, ale też brak tam choćby apteki czy bankomatów. Miasto na zachód od Robotniczej to ulice odpuszczone które miały wg planu sprzed kilku lat poddane zostać rewitalizacji, ale jakoś o tym cicho.

Bazyli