UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Błagam niech ktoś powie im, żeby zrobili połączenie autobusowe przez całą browarną aż po dworzec. PORTELU jeśli masz siłę sprawczą zadziałaj w naszym imieniu. Mają do tego możliwości... Bo są opustoszałe przystanki autobusowe. Np na moście unijnym niech jedzie na około ale będzie. W okolicy browarną Zdrój TEŻ JEST Niech jedzie przez browarną lub wyjeżdża bezpośrednio na brzeska. Albo zrobić dodatkowy przystanek autobusowy w okolicach urząd gminy i poprowadzić linie browarna zdroj, urząd gminy i przy Kauflandzie niech wyjeżdża. Dojechanie tylko jednym tramwajem browarna zdrój a dworzec i na odwrót to śmieszny żart. Tramwaj który kursuje w niedogodnych godzinach i nie jest synchronizowany z pociągam w 2025.To kpina dla miasta. Dodatkowo te tramwaje nr 1 są stare często się psują. Jak jest u nas awaria to trzeba zamawiać taksówki w stronę dworca. Bądź popylać na rynek 20 min ( 20 min jeśli się jest młodym, babcie o lasce mają przesrane). Czemu nikt nie zrobił takiego połączenia przez tyle lat, nie wiem. Zawsze był z tym problem. Tylko zabrali nam autobus z mostu unijnego i pozmieniali przesiadki tak, że jest gorzej. Mam 26 lat i mówię w imię młodych i starych. Ogarnijcie się jak chcecie zarabiać na komunikacji. Nic dziwnego że wolimy korzystać z boltów.
26 letnia Elblażabka w imię