UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Rozkłądy jazdy do tej pory róznią się drukiem na mieście a tym co w sieci na stronie zkm, dzwonie do centrali zkm mówiac o problemie a oni na to że to porpawią ale to było 5 lat temu hahah do tej pory bałagan.