UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

I co, serio myślicie że jak będzie Wschodnia w bażantarni, to szybko przelecicie na drugą strone miasta? Zamienicie korek na Bema na korek na Marymockiej i dalej przy rondach. No tak, ale przyjemniej się będzie stało w korku w lesie, . , ,


Anuluj