UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja nie wiem kto wpadł na pomysł, żeby zrób Straż Pożarną na Łęczyckiej. Przecież Bema cały czas jest zakorkowana. Lepiej było zrobiq⁹
Ja nie wiem kto wpadł na pomysł, żeby zrób Straż Pożarną na Łęczyckiej. Przecież Bema cały czas jest zakorkowana. Lepiej było zrobiq⁹