UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ja nie wiem kto wpadł na pomysł, żeby zrób Straż Pożarną na Łęczyckiej. Przecież Bema cały czas jest zakorkowana. Lepiej było zrobiq⁹


Anuluj