UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To niech ruch obywatelski znajdzie i da pieniądze na swoje fanaberie. Trzeba budować dla większości elblążan bo to dla bezpieczeństwa i udrożnienia komunikacji w mieście.

wiem

Anuluj