UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To niech ruch obywatelski znajdzie i da pieniądze na swoje fanaberie. Trzeba budować dla większości elblążan bo to dla bezpieczeństwa i udrożnienia komunikacji w mieście.
wiem
To niech ruch obywatelski znajdzie i da pieniądze na swoje fanaberie. Trzeba budować dla większości elblążan bo to dla bezpieczeństwa i udrożnienia komunikacji w mieście.
wiem