A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Smutne to - Kupować, mówimy i piszemy kupować, nie kupywać
Przemysł zbrojeniowy w tym kraju nie powinien sie rozwijać. Ten kraj ma wrócić pod sowiecki "but". Takie jest rozdanie....
Amerykanizacja kraju w pełnym zakresie? Jesteśmy już jak republika bananowa, tak jak pisuje Stanisław Michalkiewicz...
Niestety Prezydent miasta nie ma tu nic "do gadania", odlewnia jest własnością prywatnej spółki
Tak to jest jak wielkie przedsiębiorstwa i zakłady sprzedaliśmy za czapkę śliwek a teraz chcemy by cokolwiek dyktować co dany zakład ma produkować nie będąc już właścicielem zakładu ????
Lewandowski wam wyjaśni, że kapitał nie ma narodowości, wszystko sprzedajmy i zajmijmy się wyplataniem łapci z łyka, będzie ekologicznie
Ja to tu bym dał nowe miasteczko handlowe (Biedronka, Żabka, coś z chińszczyzną, jakiś lumpex itd) oraz "apartamentowiec z waterfrontem" i przystanią dla jachtów właścicieli tych jakże ekskluzywnych lokali o powierzchni 42mkw.
Może być nawet taki jak ten planowany przy moście Kard. Wyszyńskiego.
PS. Może artyści z "Denara" którym marzy się nostalgiczne "muzeum techniki" ze stworzonymi całkowicie przypadkowo i przy okazji stołeczkami do obsadzenia za kasę z miasta, coś tam wyszperają albo nawet dostaną jedną z hal "za złotówkę". Zacumuje obok jakiś statek Schichaua (może być "Jantar"), jakąś lokomotywę się ze złomu wyciągnie opisze jako poelbingowska), a i z tektury można zrobić i ustawić model 1:1 auta Komnicka.
To sprawa priorytetowa dla tego wyludniającego się miasta i nie ma komu się zająć tym tematem, rozmowami na wyższym szczeblu ?????
Nie śmiej się z normalnych ludzi, dowalaj tym co nas sprzedali, czyli z naszej elit, tych miękiszonòw co nas sprzedawali tylko po to by im a nie nam żyło się jak u Pana Boga za piecem. - lecz przyjdzie kiedyś dzień zapłaty, - jak to śpiewali komuszki??... " sędziami wòwczas będziem My"
Niech jeszcze imprezy pożegnalne dalej robią i się bawią powcy