60
29.04.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Smutne to - Kupować, mówimy i piszemy kupować, nie kupywać
Zając.2016 (2025.04.30)
Przemysł zbrojeniowy w tym kraju nie powinien sie rozwijać. Ten kraj ma wrócić pod sowiecki "but". Takie jest rozdanie....
(2025.04.30)

info

4  
  0
Amerykanizacja kraju w pełnym zakresie? Jesteśmy już jak republika bananowa, tak jak pisuje Stanisław Michalkiewicz...
akuku (2025.04.30)

info

4  
  2
Niestety Prezydent miasta nie ma tu nic "do gadania", odlewnia jest własnością prywatnej spółki
miswciazzywy (2025.04.30)
Tak to jest jak wielkie przedsiębiorstwa i zakłady sprzedaliśmy za czapkę śliwek a teraz chcemy by cokolwiek dyktować co dany zakład ma produkować nie będąc już właścicielem zakładu ????
(2025.04.30)

info

7  
  0
Lewandowski wam wyjaśni, że kapitał nie ma narodowości, wszystko sprzedajmy i zajmijmy się wyplataniem łapci z łyka, będzie ekologicznie
(2025.04.30)
Ja to tu bym dał nowe miasteczko handlowe (Biedronka, Żabka, coś z chińszczyzną, jakiś lumpex itd) oraz "apartamentowiec z waterfrontem" i przystanią dla jachtów właścicieli tych jakże ekskluzywnych lokali o powierzchni 42mkw. Może być nawet taki jak ten planowany przy moście Kard. Wyszyńskiego. PS. Może artyści z "Denara" którym marzy się nostalgiczne "muzeum techniki" ze stworzonymi całkowicie przypadkowo i przy okazji stołeczkami do obsadzenia za kasę z miasta, coś tam wyszperają albo nawet dostaną jedną z hal "za złotówkę". Zacumuje obok jakiś statek Schichaua (może być "Jantar"), jakąś lokomotywę się ze złomu wyciągnie opisze jako poelbingowska), a i z tektury można zrobić i ustawić model 1:1 auta Komnicka.
Nie żal mi was (2025.04.30)

info

7  
  1
To sprawa priorytetowa dla tego wyludniającego się miasta i nie ma komu się zająć tym tematem, rozmowami na wyższym szczeblu ?????
(2025.04.30)

info

3  
  0
Nie śmiej się z normalnych ludzi, dowalaj tym co nas sprzedali, czyli z naszej elit, tych miękiszonòw co nas sprzedawali tylko po to by im a nie nam żyło się jak u Pana Boga za piecem. - lecz przyjdzie kiedyś dzień zapłaty, - jak to śpiewali komuszki??... " sędziami wòwczas będziem My"
To już niedługo (2025.04.30)
Niech jeszcze imprezy pożegnalne dalej robią i się bawią powcy
........ (2025.04.30)

info

2  
  1