Wybrany wątek opinii
no panie prezydencie MISSAN co ma pan mądrego do powiedzenia w tej sprawie ? zapewne nic, tak myślałem
Do moderacji
Odpowiedz
43
25
Śliwa by miał ale mącić
Do moderacji
Odpowiedz
5
4
Niestety Prezydent miasta nie ma tu nic "do gadania", odlewnia jest własnością prywatnej spółki
Do moderacji
Odpowiedz
6
4