Wybrany wątek opinii

no panie prezydencie MISSAN co ma pan mądrego do powiedzenia w tej sprawie ? zapewne nic, tak myślałem
(2025.04.29)
Śliwa by miał ale mącić
(2025.04.29)
Niestety Prezydent miasta nie ma tu nic "do gadania", odlewnia jest własnością prywatnej spółki
miswciazzywy (2025.04.30)
Powrót do komentarzy