UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie śmiej się z normalnych ludzi, dowalaj tym co nas sprzedali, czyli z naszej elit, tych miękiszonòw co nas sprzedawali tylko po to by im a nie nam żyło się jak u Pana Boga za piecem. - lecz przyjdzie kiedyś dzień zapłaty, - jak to śpiewali komuszki??... " sędziami wòwczas będziem My"
To już niedługo