UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Niestety Prezydent miasta nie ma tu nic "do gadania", odlewnia jest własnością prywatnej spółki
miswciazzywy
Niestety Prezydent miasta nie ma tu nic "do gadania", odlewnia jest własnością prywatnej spółki
miswciazzywy