UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ja to tu bym dał nowe miasteczko handlowe (Biedronka, Żabka, coś z chińszczyzną, jakiś lumpex itd) oraz "apartamentowiec z waterfrontem" i przystanią dla jachtów właścicieli tych jakże ekskluzywnych lokali o powierzchni 42mkw. Może być nawet taki jak ten planowany przy moście Kard. Wyszyńskiego. PS. Może artyści z "Denara" którym marzy się nostalgiczne "muzeum techniki" ze stworzonymi całkowicie przypadkowo i przy okazji stołeczkami do obsadzenia za kasę z miasta, coś tam wyszperają albo nawet dostaną jedną z hal "za złotówkę". Zacumuje obok jakiś statek Schichaua (może być "Jantar"), jakąś lokomotywę się ze złomu wyciągnie opisze jako poelbingowska), a i z tektury można zrobić i ustawić model 1:1 auta Komnicka.

Nie żal mi was