60
29.04.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Co jak co ale naszym, ,reforatorom, ,z pod znaku, ,S, ,najlepiej wychodziło i nadal wychodzi bolszewickie rozwalanie wszystkiego co zastali! Rozwalili wszystkie funkcjonujące struktury w zamian nie tworząc NIC! Przepraszam, potworzono mnóstwo intratnych posadek dla swojaków aby bezlitośnie doić, doić, doić!! Chyba jednak nie, ,O take Polske, ,chodziło pierwszemu rewolucjoniście!!
M59 (2025.04.30)

info

1  
  0
@Jacyna - A co ci osobnicy mogą jeszcze pokazać? Od dawna pokazują, że na uwadze mają jedynie własne dobro, ubierając tą pazerność w bardzo górnolotne ble, ble, ble
MR51 (2025.04.30)
" Czy to prawda, że GE Power wyprzedaje funkcjonujące w odlewni wyposażenie i planuje zalanie tzw. kesonów?".... a może plany obecnego nie-rządu chcą nas wszystkich doprowadzić do "wyprzedania i zalania"?????
obcy2 (2025.05.01)

info

3  
  3
Temat powinien być omawiany przez rząd PiS już 4 lata temu, gdy GE poinformowało o rozpoczęciu przygotowań do zamknięcia części Odlewni. Gdzie wtedy był poseł Leonard Krasulski ?
(2025.05.01)

info

2  
  2
Podaj nazwiska tych elblążan.
Anonimek1 (2025.05.04)
I gdzie są teraz ci co tan zakład prywatyzował???
(2025.05.04)

info

4  
  0
nie stac nas na produkcje uzbrojenia, stac nas na zaciaganie kredytow zagranicznych i zadluzanie podatnika
(2025.05.04)

info

2  
  0
To dopiero początek. Zobaczycie co będzie jak zaczną zamykać więcej elektrowni węglowych, cena kwh poszybuje na poziom 10zł+ a przedsiębiorcy będą zawijać się jeden po drugim. Ale wy i tak 18maja zrobicie POPIS.
Fer (2025.05.05)

info

1  
  0
A, czy nie stwarza to potencjalnego zagrożenia jako pierwszego ataku na zbrojownie? Agresor zazwyczaj na poczatku wybiera takie cele, aby oslabic przeciwnika.
(2025.05.05)

info

1  
  0
Taniej sprowadzić z Chin wspierać ich gospodarkę i zostać niewolnikami marketowego lobby
(2025.05.07)

info

0  
  0