Wybrany wątek opinii
Przecież jak coś chcemy robić swojego, nawet tylko dla siebie to jest od razu NIE. Od wielu lat się dąży do tego, żeby Polska była tylko konsumentem. Pracować dla zagranicznych korporacji, kupywac ich produkty i nie mieć nic do powiedzenia. Prawo tak samo, aby dojechać obywatela w każdej możliwej kategorii. A jak chcesz już powiedzieć dość, weto, to zaraz unijne sankcje. Głosujcie dalej na ten sam układ, za 10 lat będziecie się bali z domu wyjść..
Do moderacji
Odpowiedz
53
11
@Smutne to - Układ to 8 lat, tak rządził, że nic nie zostało. I na pewno bałem się wyjść z domu za PIS
Do moderacji
Odpowiedz
8
29
to do psychiatry bo lęk przed wychodzeniem z domu się leczy u sepcjalisty
Do moderacji
Odpowiedz
4
1
Może I lęk przed wychodzeniem się leczy, ale jak wyleczyć, odlewnię aby powróciła do Polski, do Elbląga, aby mogła produkować elementy uzbrojenia dla naszej armi, to tak strategicznie ważny zakład produkcyjny dla naszego kraju, czy ponowie decydenci łącznie z szefem tego zakładu P. Olechnowiczem tego nie wiedzieli I nie rozumieli co tracimy my wszyscy. Portelu, - zaproście może jeszcze raz tego fachowca do siebie, mam kilka pytań do tych bajek jakie nam opowiedział.
Do moderacji
Odpowiedz
9
1
@Smutne to - Kupować, mówimy i piszemy kupować, nie kupywać
Do moderacji
Odpowiedz
0
0