A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Nie można też powiedzieć aby związkowcy jakoś szczególnie walczyli o tę odlewnię. Najbardziej walczyli o wysokość odpraw. I wywalczyli. Ale to tylko pieniądze. Wysoki podatek dużo zabierze, a po kupnie samochodu lub przyczepy na wyspie Bukowiec nie wiele pozostanie. Ale napewno pozostanie niesmak, może nawet "moralniak", że była odlewnia i jej nie ma i ze się jej nie obroniło
Tak nas załatwiają rzekomi sojusznicy - USA
to hańba dla miasta i odlewni ponownie amerykańcy nas wykiwali -----odlewnik
@Smutne to - Układ to 8 lat, tak rządził, że nic nie zostało. I na pewno bałem się wyjść z domu za PIS
panowie spod szyldu serca, macie teraz niebywałą okazję pokazać jak mocno na sercu lezy wam dobro tego miasta.
btw. portel autocenzuruje wpisy zawierające nazwiska panów nissana, wcisłego lub potasa
I nikomu nie zależy na tym, by GE coś tutaj produkował. Będzie sobie stało i straszyło pustką. I tylko wiatr hulać będzie po halach.
Uśmiechacie się. Wasz ulubiony rząd i władza w Elblągu nigdy tu nic nie zrobią czy to dla miasta czy okolic a wy wciąż w to brnięcie bez opamiętania.
@Precz z koalicja - NIC nie robią? To PIS nic nie robił kłamczuszku!
A napisz jeszcze kto w ogóle to ten Braun jest, bo nie wiem, dobrze
Nikt takich maszyn nie kupi, ona mają niestety tylko wartość złomu i sentymentalną. Takie mamy czasy, w Europie jest nadprodukcja tak samo jak w Chinach i to po nizszych kosztach. Trzymajcie sie