Wybrany wątek opinii

A napisz jeszcze kto w ogóle to ten Braun jest, bo nie wiem, dobrze
Dwa (2025.04.29)
Po co Pan Rafał miał słuchać bzdur?
(2025.04.29)
Najlepszy kawałek jak w Alternatywach Barei Panie jak to jest, że tam mówisz co innego, a tu co innego? A Rafałek na to Ja panu wytłumaczę….
(2025.04.29)
Powrót do komentarzy