60
29.04.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Po co Pan Rafał miał słuchać bzdur?
(2025.04.29)
Najlepszy kawałek jak w Alternatywach Barei Panie jak to jest, że tam mówisz co innego, a tu co innego? A Rafałek na to Ja panu wytłumaczę….
(2025.04.29)
Czekam. Na interwencję Wcisly z małżonka. Niech się zainteresuje, niech pokaże co może
Bhima (2025.04.29)

info

10  
  2
A co Wcisła robi? Nic. Wierzyliście w TVN jak Rosjanie w "Prawde" to teraz macie naiwniacy.
(2025.04.29)

info

10  
  3
Tusk jest z USA ! ty dobrze się czujesz ?
(2025.04.29)
to do psychiatry bo lęk przed wychodzeniem z domu się leczy u sepcjalisty
(2025.04.29)
Przecież pieniądze na zbrojenia unijne mąka pójść do Francji i Niemiec. Tam ma być produkcja, po co więc odlewnia w Elblagu
(2025.04.29)

info

16  
  1
Chcieliśta to mata, idźta głosować na trzaska. Za moment do boryska będzieta bali się wyjść eolbąskie europejczycy
(2025.04.29)

info

13  
  5
Smutna i niezrozumiała informacja Ciekawe co dla przetrwania tego zakładu zrobili elblascy posłowie, pani Gelert i pan Krasulski. Bo chyba za coś biorą od lat wysokie pensje
(2025.04.29)

info

14  
  1
Śliwa by miał ale mącić
(2025.04.29)