A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Po co Pan Rafał miał słuchać bzdur?
Najlepszy kawałek jak w Alternatywach Barei
Panie jak to jest, że tam mówisz co innego, a tu co innego?
A Rafałek na to
Ja panu wytłumaczę….
Czekam. Na interwencję Wcisly z małżonka. Niech się zainteresuje, niech pokaże co może
A co Wcisła robi? Nic. Wierzyliście w TVN jak Rosjanie w "Prawde" to teraz macie naiwniacy.
Tusk jest z USA ! ty dobrze się czujesz ?
to do psychiatry bo lęk przed wychodzeniem z domu się leczy u sepcjalisty
Przecież pieniądze na zbrojenia unijne mąka pójść do Francji i Niemiec. Tam ma być produkcja, po co więc odlewnia w Elblagu
Chcieliśta to mata, idźta głosować na trzaska. Za moment do boryska będzieta bali się wyjść eolbąskie europejczycy
Smutna i niezrozumiała informacja
Ciekawe co dla przetrwania tego zakładu zrobili elblascy posłowie, pani Gelert i pan Krasulski. Bo chyba za coś biorą od lat wysokie pensje
Śliwa by miał ale mącić