Wybrany wątek opinii

Odlewnia zakończy swoją piękną historię na oczach niedowierzających ludzi. Padło wiele pomysłów i zapewnień. Ale to tylko słowa. Zaraz uruchomiona zostanie wyprzedaż urządzeń i wyposażenia. Za klika miesięcy nie będzie już śladu po tej produkcji
(2025.04.29)
Nikt takich maszyn nie kupi, ona mają niestety tylko wartość złomu i sentymentalną. Takie mamy czasy, w Europie jest nadprodukcja tak samo jak w Chinach i to po nizszych kosztach. Trzymajcie sie
Adam i spadam (2025.04.29)
Powrót do komentarzy