UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie można też powiedzieć aby związkowcy jakoś szczególnie walczyli o tę odlewnię. Najbardziej walczyli o wysokość odpraw. I wywalczyli. Ale to tylko pieniądze. Wysoki podatek dużo zabierze, a po kupnie samochodu lub przyczepy na wyspie Bukowiec nie wiele pozostanie. Ale napewno pozostanie niesmak, może nawet "moralniak", że była odlewnia i jej nie ma i ze się jej nie obroniło